amigurumi fonal

Amigurumi fonalak a puha játékokhoz

A kis puha játékok kötésének japán művészete hihetetlenül népszerű. A részeket szoros, zökkenőmentes körkörös mintában kötik, horgoló horoggal vagy kisebb tűkkel. Minden darabot töltőanyaggal bélelnek ki és amigurumi fonal használatával rögzítenek.

Ez egy trükkös technika, különösen a kezdőknek. De ha betartunk néhány egyszerű szabályt, az amigurumi kevésbé bonyolult technikának fog tűnni. Amikor ilyen játékot kötünk, ne használjunk túl sok szemet vagy túl kicsi részeket. Ha először kötünk amigurumi fonallal, akkor a szavakkal leírt sémákat tanácsos használni, nem pedig a szimbólumokat. Az ilyen játékokhoz bármilyen típusú fonalat használhatunk, de az akril, a pamut, a gyapjú és a plüss a legalkalmasabb.

Hol találhat minőségi amigurumi fonalat? Természetesen a kötés és horgolás tartozékok online boltjában. Csodálatos és hipoallergén akrilt, valamint kiváló minőségű pamutot, bolyhos gyapjút és puha plüsst egyaránt talál. A webáruházunkban lévő amigurumi fonalak nem veszítik el a színüket és bolyhosságukat.