TV nézős fotel

TV nézős fotel barna kárpittal

Amikor az otthonunk berendezését tervezzük, érdemes a lehető legkényelmesebb bútorokat választani, hiszen sok évre tesszük ezt. Például egy-két minden komfortot adó TV nézős fotel betervezése valóban jó ötlet. A fárasztó munkaidő után jólesik kicsit relaxálni egy ilyen ülőalkalmatosságban, ha pedig extra kényelmi funkciókkal is el van látva, annál kellemesebbé teszi az otthon töltött időt. A jobaratokfotel.hu online szaküzletből megvásárolható Gilmore forgó-hintázó TV nézős fotel nagyon jó választás, mert egyrészt designos a magas fényű mikroszálas barna kárpitjával, másrészt több kiváló funkcióval ajándékozza meg tulajdonosát.

Mindig abba az irányba fordítható, amilyen a többfunkciós szoba berendezése éppen igényli. Háttámlája majdnem a vízszintes pozícióig dönthető, valamint a lábtartója is emelhető. Gombbal vezérelhető elektromos motor mozgatja a relax mechanizmust a TV nézős fotel oldalán. A modell újdonsága, hogy a kapcsoló paneljén USB-töltő aljzat található. Nagyon modern felszereltségű ez a bútorzat.

A test megnyugvását adja a relax fotelágy

Alapvető, hogy a bútorzat háttámlájának magassága alkalmazkodjon a testmagasságunkhoz, mert kizárólag így válik lehetővé az izmok ellazítása. Egy gondosan tervezett és megépített relax fotelágy minden szempontból kiszolgálja a vele szemben állított igényeinket. Összhangban van a testsúlyunkkal a teherbírása, így semmiképpen nem nyújt úgynevezett fapados hatást. A cég bemutatótermében, amit Budapest IV. kerület, Lóverseny tér 4. szám alatt találunk, ki is lehet próbálni a relax fotelágy kiszemelt példányát.

Gyakran előfordul, hogy a vásárlók végül mégsem azt a darabot veszik meg, amit az interneten kinéztek maguknak, mert a kipróbált bútorzatoknál a komfort mértékét látván, másik modell mellett döntenek. Semmi probléma nincs ezzel, hiszen érthető, hogy mindenki olyanra vágyik, ami maradéktalanul megfelel az elvárásainak. Tulajdonképpen kényelmes és gyors döntés a relax fotelágy kiválasztását elvégezni a számítógépen keresztül, viszont nagy kockázatot jelent. Ezért inkább jelenjen meg a bemutatóteremben és próbálja ki a fotelt!