d.d. step szandál

D.D. Step szandál játszótérre, otthonra

A legfiatalabb óvodáskor előtti, illetve óvodás korosztály tagjainak készült, kiváló minőségű tavaszi, nyári lábbelik nemcsak tetszetősek, hanem szellősek, kényelmesek és könnyedén felvehetőek, lehúzhatóak.

Ezeknek az elvárásoknak egytől egyig megfelel a rugalmas talpú, gumiorrú, tépőzáras D.D. Step szandál, ami a játszótéri homokozóban és a benti terekben egyaránt ideális viselet. Ennek, az aprónép körében méltán népszerű lábbelinek a másik fontos pozitívuma a tartósság, így a szülőknek nem kell kéthetente új cipőt venni az örökmozgó csemetének.

A D.D. Step szandálok gazdag kínálatában fiúcskás és kislányos modelleket is bőven találni. Forma- és mintavilágát tekintve, minden darab telitalálat, legyen szó a kis lurkóknak tervezett autós, rakétás, állatos változatokról vagy a parányi hercegnőknek való virágos, angyalszárnyas megoldásokról.

Egy biztos, a D.D. Step szandálban szaladgálva, ugrándozva a szemünk fénye a teljes szabadság élményét ismerheti meg és a tökéletes komfortérzet megtapasztalása mellett, büszkeséggel töltheti el a menő lábbeli viselete.